Holowanie samochodów ciężarowych 

Holowanie samochodów ciężarowych 

Holowanie samochodów ciężarowych to jedna ze specjalności naszej firmy!

Gwarantujemy najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli wyciągnąć Cię nawet z największej opresji. Zaufaj naszej firmie, a już nigdy nie zostaniesz sam w potrzebie! Jesteśmy najlepsi w Olsztynie, pozwól że pokażemy Ci nasze możliwości! 
Dzięki posługiwaniu się wysokiej jakości lawetami do transportu i holowania, każde z powierzonych nam zadań zostanie sumiennie wykonane w możliwie najkrótszym czasie.
Jako firma, zrzeszająca najlepszych profesjonalistów nie spoczywamy na laurach, ciągle poszerzamy zakres swoich działalności, będąc na bieżąco z nowymi technologiami i odkryciami w dzidzienie techniki. Wszystko po to, by zagwarantować swoim klientom pełną satysfakcje z naszej współpracy i zapewnić im bezpieczeństwo.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw jakie mogą stanąć na drodze podczas przemierzania trasy do upragnionego celu, dlatego też niesiemy pomoc nie tylko na terenie Olsztyna, z opresji wyciągnięmy Państwa na terenie całego kraju, nawet podczas świąt!
Ponadto w zakres naszych usług wchodzi oprócz holowania samochodów ciężarowych, usuwanie skutków wypadków i kolizji, transport maszyn budowlanych i wózków widłowych, a także awaryjne otwieranie drzwi.
Holowanie samochód ciężarowych nie stanowi dla nas żadnych tajemnic!
Dbamy również o doskonałą atmosferę pomiędzy dwoma stronami na każdym etapie realizacji zlecenia.