Assistance ciężarówek 

Assistance ciężarówek 

Jesteś właścicielem firmy transportowej? Marzysz o zapewnieniu swoim pracownikom bezpieczeństwa w trakcie wykonywania ich służbowych obowiązków? Nic prostszego, współpraca z nami daje Ci taką możliwość.
Assistance ciężarówek powierzone naszej firmie to gwarancja ochrony dla kierowcy oraz całej załogi, pomoc techniczna w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach oraz zakres działań obejmujących zarówno ciągnik, ładunek oraz naczepę. W naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”, doświadczenie nauczyło nas, że jesteśmy w stanie wydostać się z każdej nawet największej opresji.

Assistance ciężarówek jest profesjonalną pomocą w razie nieszczęśliwego wypadku, kolizji i awarii pojazdów ciężarowych. To doskonała oferta dla Ciebie, ze względu na jakoś naszych usług, rzetelność i indywidualne podejście do każdego zadania.

Jako nasz zleceniodawca możesz liczyć na szereg świadczeń między innymi: transport do docelowego miejsca, w które zmierzałeś Ty lub Twój pracownik, transport do miejsca zamieszkania, pomoc w zorganizowaniu pojazdu zastępczego, holowanie pojazdu do warsztatu, usprawnianie samochodów ciężarowych na miejscu zdarzenia, podniesienie pojazdu i przeładunek.

Gwarantujemy najwyższą jakość swiadczony usług, konkurencyjne ceny, działamy na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Nie obawiaj się, odbierzemy telefon zawsze, kiedy będziesz potrzebował naszej pomocy. 
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem Assistance ciężarówek to specjalność z jaką zmierzają się nasi pracownicy od wielu lat.

Nie zwlekaj, zadzwoń jeszcze dziś!